Cennik

Wybierz jeden z trzech modeli rozliczeń za usługi. Stawka za roboczogodzinę, pakiety godzinowe lub wynagrodzenie za konkretne zlecenie to swoboda zarządzania zadaniami i kapitałem według Twoich potrzeb.

Pakiety godzinowe

Start
5 godzin
290 zł
1 miesiąc
Basic
10 godzin
560 zł
2 miesiące
Plus
40 godzin
2040 zł
2 miesiące

Pakiety zadaniowe

Pakiet Bloger
do 4 tekstów
350 zł
ważny 1 miesiąc
Pakiet Asystent
organizacja biura
499 zł
ważny 1 miesiąc
Pakiet Event
koordynacja eventów
na zamówienie
Pakiet Grafik
grafika komputerowa
na zamówienie

Jak to działa?

Pakiety godzinowe 

Koszt współpracy za pojedynczą godzinę wynosi 60 zł.
Rzadko jednak zdarza się, że nasza współpraca kończy się na jednej godzinie, dlatego skomponowałam pakiety godzinowe, w których im więcej godzin opłacasz z góry, tym koszt pojedynczej godziny obniża się. Godziny mogą być wykorzystane w określonym przez dany pakiet zakresie czasu, który wynosi miesiąc, dwa lub, w przypadku pakietu Optimum, nie ma limitu.
Do liczenia godzin pracy używam aplikacji internetowych, do których możesz mieć wgląd.

Pakiety zadaniowe 

Pakiety zadaniowe stworzone zostały z myślą o tych, którzy potrzebują konkretnej usługi lub chcą rozliczać się regularnie za daną usługę. W pakiecie Bloger nie liczę przepracowanych godzin, znaczenie ma jedynie ilość opublikowanych tekstów lub artykułów w ciągu miesiąca.
W przypadku pakietu Asystent z góry określimy moje miesięczne obowiązki, których dopełnię bez względu na ilość niezbędnych do tego celu godzin.
Jeśli potrzebujesz materiałów reklamowych jak katalog, ulotki lub landing page, to również wykonam za z góry określoną stawkę, bez konieczności liczenia czasu.

“Brak czasu jest tak naprawdę brakiem priorytetów” Tim Ferriss

Wyobraź sobie

… że na rodzinnym urlopie na Karaibach pływasz z delfinami, a Twoje dzieci patrzą na Ciebie jak na bohatera. Masz dla nich czas. Bez komórki, laptopa i goniących terminów.

… że nie musisz odwoływać seansu z narzeczoną w kinie, żeby wstawić post na facebooka o najnowszych osiągnięciach Twojej firmy. Ona będzie to pamiętać, a post po prostu pojawi się na czas.

… że gdzieś między sesją fotograficzną a zdjęciami do serialu, nagle pada serwer na Twoim blogu. Uuups? Nie. Ktoś już ogarnia to za Ciebie. Za chwilę na stronie pojawią się świeże zdjęcia prosto z porannego planu. Fani nie śpią.

… że jesteś na urlopie macierzyńskim. O tak… te małe wpatrzone w Ciebie bezbronne oczyska. Można by tak siedzieć godzinami. Ale zaraz! Moja firma… Firma działa, przesyłki wychodzą na czas, nowych Klientów przybywa, a zlecenia przelewu czekają na Twoją akceptację. Kiedy na chwilę uda Ci się oderwać wzrok od tego słodkiego stworzenia. Bo to czas dla niego.

… że w grudniowy poranek do drzwi Twojej firmy zapuka kurier, z upominkami dla pracowników. Na czas. Z wypisanymi bilecikami i życzeniami. Widzisz uznanie i wdzięczność w ich oczach. I na to pracowałeś przez ostatnich kilka lat.