O Mnie

Nazywam się Małgorzata Pyrtak. Z wykształcenia jestem arabistą, z pasji i doświadczenia – Wirtualną Asystentką.
Prywatnie, podróże to moja największa miłość. Po studiach podjęłam pracę w turystyce z nadzieją, że jeśli nie mogę spędzić życia na walizkach, będę spełniać marzenia innych.

Organizacja eventów, podróży, pielgrzymek, obsługa grup z różnych zakątków świata oraz nieustanna praca pod presją czasu dały mi doświadczenie, z którego dziś korzystam jako Wirtualna Asystentka. Już teraz wiem, że WSZYSTKO da się zrobić.

 

Zawodowo

W 2018 roku ukończyłam kurs dla Wirtualnych Asystentek i Social Media Ninja
organizowany przez CodersTrust Polska. Dotychczas nabyte umiejętności biurowe
poszerzyłam także o kurs grafiki komputerowej (Adobe Photoshop, InDesign), Excela,
obsługi WordPressa oraz social mediów.
Płynnie posługuje się językiem angielskim, hiszpańskim oraz arabskim.

Kiedy na świat przyszła moja córka, Mia, do pracy w biurze już nie wróciłam.
Dziś moje biuro podróżuje ze mną.

 

Misja

W pracy i w podróży – nie uznaję granic.
Wierzę w konsekwentne dążenie do celu i nieustanne stawianie sobie nowych wyzwań. Wiem, że dobra organizacja czasu jest podstawą działania małego biznesu, a Klienci cenią moje doświadczenie na stanowiskach menadżerskich oraz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.
Pomagając w realizacji marzeń innych, spełniam swoje własne.

 

Wirtualna Asystentka

Mogę być Twoją osobistą asystentką, nie będziesz jednak martwił się o moje zatrudnienie, bo prowadzę własną działalność. Za moje usługi otrzymasz fakturę.
Możesz oddelegować mi sprawy, na które brakuje czasu w Twoim grafiku lub te, na które nie masz ochoty, by zamiast tego w pełni poświęcić się pracy zawodowej.
Niestety nie zrobię Ci kawy… Jestem tylko Wirtualna.

 

Wyobraź Sobie

… że na rodzinnym urlopie na Karaibach pływasz z delfinami, a Twoje dzieci patrzą na Ciebie jak na bohatera. Masz dla nich czas. Bez komórki, laptopa i goniących terminów.
… że nie musisz odwoływać seansu z narzeczoną w kinie, żeby wstawić post na facebooka o najnowszych osiągnięciach Twojej firmy. Ona będzie to pamiętać, a post po prostu pojawi się na czas.
… że gdzieś między sesją fotograficzną a zdjęciami do serialu, nagle pada serwer…